ברוכים הבאים לשדון דיגיטל,
המותג של אליאב סר,
אשמח שתהיו שותפים שלי לדרך.

המצפן

לחבר לניצחונות בין מותג, ללקוחות ולעולם שלנו.

הערכים המובילים

  • מנהיגות
  • חדשנות
  • מצוינות

איך נעשה את זה?

נייצר צמיחה משמעותית בפעילות שלכם,
ונדאג לבנות מותג מבוסס קהילות 360°.

מה זה קהילות 360°?

שיווק מבוסס ליבת קהילות שמובילים לצמיחה ומייצרים ערך.
השיטה מבוססת על אסטרטגיות שיווק שהביאו לאובמה את הניצחון לנשיאות ארה"ב, ועל מה שעובד אצל אפל, אדידס, ספוטייפי ועוד 1500+ מותגים בעולם ונוסתה במסגרת מפלגה שבפחות משנה הפכה להיות אחת מהמפלגות הגדולות בישראל.
קודם אנחנו בונים קהילה ותתי קהילות, אחרי זה אנחנו בונים מערכות יחסים, שבאמצעותן ממירים ללקוחות משלמים נאמנים שהופכים להיות שגרירים שמביאים עוד 5 לקוחות, ומשפרים את השירות או המוצר שלכם.
ונקנח ב"תבלין סודי" שיעזור לעשות את העולם טוב יותר כדי שהדרך תהיה דרך ערך ושעוד לקוחות יכנסו בדלת. 

נעים להכיר, אליאב סר

ביחד נייצר הזדמנויות ייחודיות לצמוח

יזם, אקטיביסט, בנאדם. מומחה להובלת קהילות וחדשנות בשיווק בדיגיטל עם ניסיון מעשי מעל 15 שנים, מייעץ אסטרטגית לארגונים, חברות ומותגים איך ליצור שיווק פורץ דרך, פרקטי ומצמיח.
מאמין שכדי להיות מספר 1 ולצמוח כלכלית, אישית וחברתית נדרש לבחור: להנהיג, ליזום ולהיות חדשני ויצירתי.
קהילה דיגיטלית הצילה לי את החיים, הדיגיטל היה מקום המפלט שעזר לי למצוא את עצמי, ליצור וללמוד. במסע מופלא, שעזר לי להכיר ביזמות, מנהיגות והרעב שלי להפוך את האתגרים להזדמנויות. בניתי אסטרטגיות איך ליצור חיים טובים יותר כבר בגיל צעיר מאוד כשאני מתמודד לבד מול העולם הגדול. הרעב שלי להצליח, לבנות את עצמי נכון גרם לי להשקיע ביזמות חברתית ובלמידת כישורים דיגיטליים של העולם החדש. במקביל לזה שהייתי צריך כל הזמן ללמוד איך לשווק כדי לפתור בעיות ולרתום עוד אנשים לדרך.
בתחילת הדרך ניהלתי והובלתי את קהילת "הוסטס" עוד לפני עידן הפייסבוק.  לשם הבאתי חדשנות למרחב האינטרנט בישראל. במקביל לזה שהתחלתי לעבוד בעולם המכירות מתוך צורך קיומי.
בגיל 16 התקבלתי למסלול לפיתוח המנהיגות של LEAD אותה ייסד מוריס קהאן, ודרך ארגז כלים משמעותי הקמתי את פרויקט "מדליקים אור", שכלל גיוס של מעל 150K ש"ח, רתימת גופים וארגונים גדולים לעשייה ויצרתי שותפות לדרך דרך שיווק ואסטרטגיה נכונה.
יצרתי חדשנות בצה"ל, הייתי שותף לתהליכים בבניית מערכות, פרויקטים והטמעה של שינויים בתחום המחשוב, מבצעים ומשאבי האנוש. במקביל ללימודי התואר במנהל עסקים, כלכלה ושיווק.
עבדתי בקמפיינים פוליטיים כמנהל קהילות ודיגיטל, מתוך רצון לעשות את החברה הישראלית טוב יותר, אני לוקח חלק בצוות המוביל של קהילות חברתיות. מבין ההישגים שלי: הרמתי מעל ל- 200 דפי נחיתה, יצרתי קמפיינים שהובילו למעל 250K הנעות לפעולה והנחתי מעל ל20 מובילי קהילות. אני בעל ידע נרחב בתחומי ה- Digtal Marketing, אסטרטגיות לניהול ובניית קהילות, אוטומציה שיווקית וקמפיינים פוליטיים. במסע שלי לעשות את העולם טוב יותר, בשילוב עם הניסיון העשיר, חיפשתי מודל שיכול להצמיח מותגים ויטפל בכל כאבי השיווק הקיימים. אחרי מסע מרתק ומלמד, יצרתי את שיטת השיווק קהילות 360°.
אני אזרח מעורב, בעל ניסיון והובלה של צוותים, ארגון תהליכים וניהול פרויקטים שונים. תמיד מחפש את ההזדמנות הבאה להשפיע, להצמיח ולעשות את העולם שלי טוב יותר דרך קהילות ודיגיטל.

אליאב סר - לאתר

בין השותפים לדרך

קהילות 360°

איך נעשה את זה?

נשים את ליבת השיווק בקהילה.

מודל קהילות 360°

בואו נצמיח ונקדם את המותג שלכם

תאמו פגישה ראשונית עכשיו