יום 82 מתוך 1095: צעדים קטנים להישגים גדולים

שיתוף פוסט זה


יום 82 מתוך 1095: צעדים קטנים להישגים גדולים 🚀
__
היום היה פרודוקטיבי להפליא – מערבולת שהרגישה כמו שלושה ימים ארוזים לאחד. משגרת בוקר מובנית ועד לשיחות גב-אל-גב, פגישות, מאמצי פיתוח עסקי, עבודה עם פיילוטים, מעקבים ועוד, זה היה יום של פעילות והתקדמות בלתי פוסקת.
__
במהלך האינטראקציות וההתקשרויות הללו, היכתה בי מחשבה שחוזרת על עצמה. לעתים קרובות אנו חוששים להתחיל מיזמים חדשים. בין אם זה כתיבת פוסט, יצירת דף אחד או השקת פרויקט חדש, הצעד הראשוני יכול להיראות מרתיע בצורה מכריעה.

אני רוצה לחלוק הרהור אישי על זה. גם אני חווה פחד. גם לי יש ספקות. לפעמים, אני רואה מנהרה חשוכה ומוחי דוהר במחשבות אינסופיות. מה שעזר לי, ומה שאני מקווה שיכול לעזור לכם, הוא הרעיון של נקיטת צעדים קטנים.
__
במקום לכתוב ניוזלטר שלם, התחילו עם פוסט אחד בלבד. במקום להתחייב למשטר כושר קפדני, צאו להליכה אחת. במקום לתכנן פגישות מכירה מרובות, תזמנו רק אחת. במקום להתמודד עם כל הפולו אפים שלכם בבת אחת, טפלו רק באחד.
__
צעד אחד קטן לתוך המים יכול להיות מהפך. זה דוחף אותנו קדימה, שובר את האינרציה ועוזר לנו להבין שהאתגר אינו בלתי עביר כפי שדמיינו.
__
צעדים קטנים יכולים להוביל להתקדמות משמעותית. הבינו שלעתים קרובות הפחד גדול יותר במוחנו מאשר במציאות.

עד פה להיום,
אליאב
מקור מהעמוד פייסבוק של שדון דיגיטל

שנישאר בקשר?

הצטרפו וקבלו עדכונים על עוד תכנים שיעזרו לכם לצמוח אונליין

תכנים שעשויים לעניין אתכם

imP-Act journey

Day 111 of 1095: Despair is Not a Good Work Plan

In the whirlwind of establishing and building anything significant, we often face complex days that amplify our struggles. Recently, I've been reminded that despair is

בואו נצמיח ונקדם את המותג שלכם

תאמו פגישה ראשונית עכשיו