כלים ומיומנויות כדי להתקמצע בקהילות ובדיגיטל

שיתוף עמוד זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

תנאי שימוש בשדון האגדי

בגלישה ב"שדון האגדי" (להלן "המפעיל") הינך (להלן "הגולש") מסכים לתנאים הבאים:

תכני האתר (רשומות, עמודים ותגובות – אלא אם צווין אחרת) כפופים (תחת) לרישיון Creative Commons בגרסת ייחוס-שיתוף זהה 2.5 . הפרת אחד מהתנאים המצויינים ברישיון יסיימו את הרישיון ללא הודעה מוקדמת או מראש ויחול עליהם חוק הזכויות היוצרים הישראלי במיידית (תחת רישיון "ייחוס-שיתוף זהה").

  • – כל תוכן המובא לשדון האגדי ע"י המפעיל שייכים לבעליו. הגולש לא יוכל לקחת כל תוכן לרבות תמונות ו/או ציטוטים המובאים (לא הוכנו ע"י המפעיל ו/או מי שמטעמו) אלא אם צווין אחרת באותה הרשומה או שהתוכן מופץ ברישיון המתיר זאת.

  •  – הגולש מודע ומסכים לכך שהמפעיל רשאי למחוק כל תוכן שהוא חפץ בו, להסיר כל תגובה ו/או רשומה ולשנות כל חלק שברצונו באתר ללא כל תלות וללא הודעה מוקדמת או הודעה מראש והגולש לא יוכל להתלונן, לבוא בדרישה כזאת או אחרת למפעילי האתר ו/או מי שמטעמיו.

  • – מבלי לגרוע באמור לעיל, כל תוכן שאינו נכתב ע"י המפעיל חל על הכותב בלבד. והכותב ו/או מי שמטעמו לא יוכל לבוא אל המפעיל בכל דרישה לרבות תביעה, פיצויים וכיו'ב.

  • – המפעיל (המערכת) מבטיח לשמור על פרטיך (לרבות אי-מייל הפרטי בתגובות ו/או כל פרט מזהה אחר שניתן בבלוג) והם לא ינתנו לאף גורם אלא בתנאים הבאים: פגיעה במישרין או בעקיפין בשרת; פגיעה אשר מסכנת אדם ו/או כל רכוש, קניין רוחני וכיו'ב; כל דבר אשר עובר על החוקים הבינלאומיים או של מדינת ישראל; בצו מרשויות השלטון; כל דבר אשר צורך את התערבות הרשויות.

  • – הגולש פוטר את המפעיל ו/או מי שמטעמו מכל תביעה נזיקין שהיא, לרבות פיצויים והוא אינו יכול לבוא בטענות בכל סיבה שהיא ויהא ותהיה. כל חומר אשר נלקח ע"י הגולש ו/או כל תוכן אחר מ"השדון האגדי" יישא בכל התוצאות ויהיה אחראי לכל החלק ללא ערבות המפעיל ו/או מי שמטעמו.

  •  – הגולש מודע שלוגים (Ip) ופרטים לזיהויו נמצאים אצל המפעיל ומסכים לכך.

ט.ל.ח מעודכנים ל- 12/10/2007

שנישאר בקשר?

הצטרפו וקבלו עדכונים על עוד תכנים שיעזרו לכם לצמוח אונליין

תכנים שעשויים לעניין אתכם

אליאב סר - לאתר
שיווק בדיגיטל

מה הערך שאני מביא לעולם שלי כדי שיהיה טוב יותר?

למה אני קם בבוקר? מה הערך שאני מביא כדי לעשות את העולם טוב יותר?

אני אליאב סר, ואני מחבר ניצחונות. סיפור על מחסור, כאב, מנהיגות ופריצת דרך בתחילת הדרך.

אנשים עושים עסקים עם אנשים, ולכן ברשת עסקית מכל השיווק, חשוב שנבין מה מניע אותנו לפעולה ולמה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים.

אשמח שתכירו סיפור אחד, ושתצטרפו אליי לדרך.

12 אסטרטגיות כדי שהמותג שלך יבלוט ב2020
שיווק בדיגיטל

12 אסטרטגיות כדי שהמותג שלך יבלוט ב2020

שיטות עבודה מומלצות מהמותגים המצליחים ביותר בעולם. נתונים סטטיסטיים, עובדות ונתונים ששווה להכיר על שוק הבריאות, 12 אסטרטגיות שיעזרו לכם לבנות את המותג ולהבליט אותו ב2020.

בואו נצמיח ונקדם את המותג שלכם

תאמו פגישה ראשונית עכשיו